ALGAS-SDI, США - світовий виробник обладнання для автономного та резервного газопостачання, а саме: випарників для зрідженого газу різних моделей і продуктивності, безполуменевого підігрівача для резервуарів, систем для виробництва синтетичного природного газу (мікс систем), систем для виробництва біогазу та інше.

Компанія постійно в пошуку нових рішень, удосконалює існуючі моделі, які вирішують старі проблеми по-новому.


GOK Regler-und Armaturen GmbH & Co.KG, Німеччина - провідний європейський виробник арматури для зрідженого газу.

Сьогодні асортимент компанії GOK - це понад 10 000 найменувань продукції, який включає обладнання для балонних установок і ємностей для зберігання зрідженого газу, регулятори різної продуктивності  для балонів і ємностей.

Компанія ГОК успішно працює в області установок скрапленого газу, які використовуються в будинках на колесах, кемпінгах, яхтах.


KADATEC s.r.o., Чешська Республіка - провідний європейський виробник ємностей для зберігання зрідженого газу різних обсягів і розмірів, заправних модулів, автоцистерн, а також систем моніторингу рівня зрідженого газу в ємностях.

Продукція виробляється на новому заводі, який оснащений високотехнологічною лінією, що дозволяє випускати обладнання високої європейської якості. Так, використовуючи для виготовлення ємностей низьколеговану сталь, досягається мінімальна вага ємності, що дозволяє економити на будівельних роботах, а також збільшує строк її експлуатації. Гнучкість виробництва дозволяє робити продукцію під замовлення, враховуючи всі побажання замовника.

Зворотній зв'язок
 1. Тут Ви можете задати питання
 2. Ім’я(*)
  Заповніть поле
 3. Компанія
  Invalid Input
 4. E-mail(*)
  Введіть електронну пошту
 5. Телефон
  Invalid Input
 6. Ваше повідомлення
  Invalid Input
 7.   
 8. Перевірка(*)
  Перевірка
  />Невірний код