Пропан-бутаноповітряна суміш або газоповітряна суміш, по суті, є штучним або синтетичним природним газом, яка утворюється змішуванням парової фази ЗВГ з повітрям. Після змішування утворюється однорідна суміш, яка може бути використана як прямий замінник природного газу для газоспоживаючих установок і газового обладнання.

Компаніям в багатьох галузях промисловості необхідно резервне газопостачання в якості джерела первинної енергії, де є ризик тимчасової зупинки і значущих економічних втрат. Це дійсно необхідно тим підприємствам, які використовують природний газ з навантаженням більш ніж 600 кВт/год.

Більшість технологічних процесів повинні протікати безперервно. Тимчасова зупинка або падіння тиску зупиняє масове виробництво і як результат - великі економічні збитки. Перекрити ризик за допомогою резервної системи - це обов'язкова умова.

Мета компаній у всіх областях промисловості - бути конкурентоспроможними, знайти надійні та екологічно чисті джерела, які можуть знизити собівартість виробництва і зробити їх готовими до будь-яких несподіваних ситуацій.

Резервна система надає споживачам природного газу можливість мати постійно діючу резервну систему, коли це необхідно. Так як пропан-бутаноповітряна суміш є синтетичним природним газом, її використовують як прямий замінник природного газу. У порівнянні з дизельним паливом, нафтовим паливом або пропан-бутаном, синтетичний природний газ не вимагає додаткового обладнання: газового аналізатора, трубопроводів, регуляторів або спеціальної системи подачі палива усередині приміщення. Ця система просто з'єднується з трубопроводом природного газу, але після вузла обліку газу (і групи редуціювання), але - до вводу в будинок. Ці системи можуть бути встановлені в діючому режимі, коли починають працювати при падінні тиску або можуть налаштовуватися вручну. В обох випадках це схоже на роботу резервних електричних генераторів.

Типова установка з виробництва пропан-бутаноповітряної суміші складається з резервуарів для зберігання зрідженого газу, станції наповнення, насосів для перекачування, випарників, змішувача ЗВГ - повітря, повітряного компресора, лічильника газу, пристрою контролю калорійності та системи контролю.

Альтернативним варіантом резервної системи є зріджений природний газ (LNG).Переваги використання установка з виробництва пропан-бутаноповітряної суміші порівняно із зрідженим природним газом є набагато нижчі капіталовкладення, простота зберігання палива і низька вартість технічного обслуговування. Недоліки цієї системи - це вартість скрапленого газу та необхідність використання стисненого повітря при змішуванні. Але в будь-якому разі різниця в початкових капітальних вкладеннях робить цю систему більш доцільною і економічно обґрунтованою.

Установки з виробництва пропан-бутаноповітряної суміші широко застосовуються в США, Канаді.

Компанія «Algas-SDI» (США) пропонує модульні установки з виробництва синтетичного природного газу, які представляють собою закінчене рішення резервної системи природному газу. Ці установки приєднуються до ємностей для зберігання зрідженого газу і до трубопроводу природного газу. Ці системи також можуть використовуватися і при наявності природного газу.

Залежно від комплектації ми пропонуємо такі установки з виробництва синтетичного природного газу:

CИСТЕМА XPV
Модель XPV 2.5 – XPV 28.0
Потужність від 732 кВт/год до 8200 кВт/год.
Ця установка представляє собою готову завершену одиницю, яка виробляє газоповітряну суміш (парова фаза ЗВГ з повітрям), що є аналогом природного газу. Установка XPV поставляється з електричним випарником, змішувачем, накопичувальним резервуаром. Для змішувача передбачений шумоглушник. Тому установка працює тихо, надійно і безпечно.
Виробляє природний газ менше, ніж за 1 хв.
Виконана у вибухозахищеному виконанні.
Може застосовуватися для комерційних і невеликих промислових споживачів.УСТАНОВКА XPM
Модель XPM2.5 – XPM 14.0
Потужність від 732 кВт/год до 4102 кВт/год.
Ця установка складається з електричного випарника і змішувача.
Установка схожа з XPV, але не включає накопичувальний резервуар, який поставляється локально.
Випаровувальна секція перетворює рідкий ЗВГ в парову фазу, в той час як трубка вентурі змішує випаруваний ЗВГ з повітрям і виробляється суміш газ ЗВГ/повітря, що є аналогом природного газу.


УСТАНОВКА DFV
МОДЕЛЬ DFV2.5-5-DFV14-8
Потужність від 732 кВт/год до 4102 кВт/год.
Ця установка представляє собою автономну одиницю, яка виробляє газоповітряну суміш, яка замінює природний газ. У цій установці використовується випарник газовий Direct Fired, система змішування фірми "ALGAS-SDI" і накопичувальний резервуар. Газ/повітря змішуються в системі змішування «ALGAS-SDI», співвідношення газ/повітря підтримується автоматично залежно від теплоти згоряння, числа Воббе і щільності суміші. У разі необхідності забезпечити достатній тиск газу для процесу змішування "ALGAS-SDI" пропонує комплект автоматичної підтримки тиску STABILAIRETM.
Установка може використовуватися як основна, так і резервна. Газовий випарник - з системою електрорегулювання.

УСТАНОВКА QM
МОДЕЛЬ QM28-QM150
Потужність від 8200 кВт/год до 44000 кВт/год.
Установка заміни природного газу QM включає випарник Aquavaire з водяною банею і змішувач ЗВГ/повітря VAPORAIRETM. Всі моделі QM забезпечені примусовою пальником ECLIPSETM і адаптованим змішувачем. Ця установка працює при температурі-400С і має контролер процесів (PLC), який контролює процес нагрівання і змішування, підтримуючи стійкий тиск мішаного газу  в накопичувальному резервуарі. Має систему,  яка самодіагностується. Індикатор аварійного сигналу показує загасання полум'я, вищий рівень ЗВГ рідкої фази, нижчий рівень води, високу температуру води, високий тиск газового пальника, високий тиск змішаного газу, низький вхідний тиск ЗВГ.

Всі ці установки призначені для виробництва альтернативного палива, здатного замінити або поповнити запас природного газу.

Якщо у Вас є запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв'язку, і ми відповімо Вам найближчим часом, також Ви можете заповнити опитувальний лист і відправити нам.

 

 

Зворотній зв'язок
 1. Тут Ви можете задати питання
 2. Ім’я(*)
  Заповніть поле
 3. Компанія
  Invalid Input
 4. E-mail(*)
  Введіть електронну пошту
 5. Телефон
  Invalid Input
 6. Ваше повідомлення
  Invalid Input
 7.   
 8. Перевірка(*)
  Перевірка
  />Невірний код