Регулятори компанії “GOK Regler- und Armaturen-Gesellschaft mbH & Co.KG” (Німеччина)

Обладнання для  балонних установок Завантажити pdf (465 kb)
Регулятори для балонних установок Завантажити pdf (252 kb)
Регулятори 1 ступеню Завантажити pdf (154 kb)
Регулятори 2 ступеню Завантажити pdf (219 kb)
Регулятори комбіновані Завантажити pdf (162 kb)
Регулятори регульовані Завантажити pdf (104 kb)
Обладнання для ємності Завантажити pdf (228 kb)
Ізолятори Завантажити pdf (89 kb)
Приналежності Завантажити pdf (293 kb)
Умовні позначення Завантажити pdf (100 kb)
Повний каталог «GOK» Україна Завантажити pdf (1 386 kb)

Історія компанії «GOK Regler- und Armaturen GmbH & CO.KG» починається з 1968 року. «GOK» було створено як сімейне підприємство і на початку свого існування її асортимент обмежувався тільки арматурою для зрідженого газу.

Сьогодні фірма «GOK Regler- und Armaturen GmbH & CO.KG» - провідний виробник в Європі арматури для зрідженого і дизельного палива. Поставки свого обладнання в Україні почала здійснювати з 2005 року.

Згідно з численними відгуками клієнтів обладнання фірми «GOK Regler-und Armaturen GmbH & CO.KG» зарекомендувало себе надійним і безвідмовним в роботі.

У своїй роботі фірма «GOK» приділяє величезну увагу питанням безпеки при використанні свого обладнання.

Виробнича програма включає в себе виробництво та поставку обладнання для систем автономного газопостачання на зрідженому газі:

1) Для балонів:

- Обладнання для балонних установок (перемикаючі пристрої з ручним і автоматичним перемикаючим клапаном для газопостачання приватних будинків площею 200-250 м2, перехідники, з'єднувальні трубки, шланги і т.д.).

- Регулятори для балонів зрідженого газу як металевих зі звичайним приєднанням (Shell), для композитних балонів (з приєднанням KLF), а також з комбінованим приєднанням (Kombi).

2) Обладнання для резервуарів (ємностей для зберігання зрідженого газу), а саме:

- Обладнання, яке встановлюється на ємності (на обичайці або оглядовому люку резервуара): клапани наповнення, запобіжні клапани, покажчики рівня рідини, крани відбору рідкої і парової фаз;

- Прилади телеметрії для визначення рівня зрідженого газу в ємності;

- Регулятори продуктивністю від 4 кг/годину до 60 кг/годину і вище.

Конструкція регуляторів GOK для зрідженого газу є особливо направляючої в газовій галузі і забезпечує фірмі провідне місце. Асортимент регуляторів ГОК дуже великий:

- Регулятори ГОК 1 ступеня;

- Регулятори GOK 2 ступеня;

- Регулятори комбіновані;

- Регулятори регульовані.

Регулятори ГОК мають наступні рівні захисту:

Рівень безпеки 1. Регулятор тиску не має захисного пристрою від надлишкового тиску. У разі збою регулятора вихідний тиск може зрівнятися з вхідним. У цьому випадку газоспоживаючі прилади можуть бути пошкоджені.

Рівень безпеки 2. У регулятор вбудований захисний скидний клапан (ЗСК). Клапан спрацьовує у разі виникнення неприпустимо високого тиску. Надлишок тиску спрацьовує назовні. Якщо підвищений тиск знизився, то клапан автоматично закривається.

Рівень безпеки 3. Комбінації двох регуляторів в одному корпусі запобігає появі неприпустимо високого тиску. У цьому випадку це буде двоступінчастий регулятор. При виході з ладу одного з двох ступенів регулятора, відповідно інша ступінь редукує тиск до макс. 150 мбар. Це можна бути побачити по червоній зоні візуального індикатора. Завдяки візуальному індикатору споживач може знати, коли вихідний тиск перевищує 85 мбар, а регулятор низького тиску треба замінити.

Рівень безпеки 4. Додатково, до вищевказаного в рівні безпеки 2 клапану ЗСК в регулятор вбудований запобіжно-запірний клапан (ЗЗК). Цей клапан відсікає потік газу при підвищенні тиску і після спрацьовування може бути відкритий вручну. Обидва клапани спрацьовують при підвищеному тиску на виході регулятора.

Рівень безпеки 5. Найвищий рівень безпеки, при якому контролюється не тільки підвищений для газового апарата тиск, а й зниження тиску або витік в приєднаному трубопроводі. При цьому додатково до ЗСК і ЗЗК використовується індикатор потоку газу або запобіжно-запірний клапан для низького тиску UPSO.

Компанія ГОК розробили різні рівні безпеки у зв’язку з тим, що вимоги з безпеки в кожній країні різні. Описані рівні безпеки допомогають клієнтам компанії зорієнтуватися і визначити необхідний рівень безпеки для своєї системи. Так, за вимогами України ми повинні передбачати регулятори з наявністю ЗСК і ЗЗК, тобто 4 рівень безпеки.

3) Обладнання для кемпінгів, яхт, пересувних будиночків на колесах.

Наша компанія допоможе Вам правильно підібрати обладнання фірми ГОК для Вашої системи, будь-то балонні установки, автономне газопостачання та інші системи, де Вам необхідно застосовувати обладнання для зрідженого газу.

Зворотній зв'язок
 1. Тут Ви можете задати питання
 2. Ім’я(*)
  Заповніть поле
 3. Компанія
  Invalid Input
 4. E-mail(*)
  Введіть електронну пошту
 5. Телефон
  Invalid Input
 6. Ваше повідомлення
  Invalid Input
 7.   
 8. Перевірка(*)
  Перевірка
  />Невірний код