«SecondSunTM» - це безполуменевий каталітичний підігрівач для ємності.

Основні переваги:

 • Безпечний;
 • Безполуменевий;
 • Простий в монтажі;
 • Не вимагає електрики;
 • Автоматичний.

Каталітичний нагрів - це безполуменевий процес, який залучає хімічні реакції за допомогою каталізатора. Реакції відбуваються завдяки електропідігріву поверхні каталізатора, що призводить до того, що складні молекули змінюються на прості молекулярні структури. Основний побічний ефект каталітичного процесу - це тепло. «Second SunTM» випромінює це тепло на вологу поверхню ємності як інфрачервоні хвилі подібно радіаторному опаленню. Це тепло, в малому ступені, копіює енергію сонця.

Основне застосування «Second SunTM» - це підтримка тиску в ємностію. Як наслідок, обладнання включається на основі зміни тиску в резервуарі. Коли йде споживання парової фази або температура навколишнього середовища падає, тиск в ємності знижується: «Second SunTM» автоматично включається, коли тиск в ємності падає нижче 50 psig (3,45 бар), «Second SunTM» повертається в пілотний стан, коли тиск піднімається до 60 psig (4,14 бар).

«Second SunTM» не потребує електрики. Для запуска каталітичної реакції використовується автомобільний акумулятор 12 В, який підключається за допомогою  електричних кабелів. Після пуску, достатня кількість напруги, відкривая клапан безпеки, самогенерірується використанням фізичного явища відомим як термоелектричним ефектом Пельтьє. Цей ефект забезпечує пряме перетворення температурного диференціала в електричну напругу. Підігрівач працює в режимі  «основного» та "пілотного" нагріву. Пілотний нагрів запускає каталізуючий процес; основний нагрів забезпечує робочий нагрів поверхні ємності.

«Second SunTM» має два температурних датчика, які контролюють температуру поверхні ємності на різних висотних відмітках, а також управляють підігрівачем. При досягненні температури 51,70С верхній датчик з основного нагріву переходить у пілотний режим. При досягненні температури 51,70С нижнім датчиком підігрівач повністю вимикається. Після цього потрібен ручний пуск. При досягненні тиску у резервуарі вище 160 psig (11,03 бара) підігрівач вимикається. Потрібен ручной пуск. Якщо при пілотному нагріві температура падає нижче температури, яка необхідна для каталізації палива, «Second SunTM» повністю вимикається. Знову ж, потрібне ручне включення.

  Модель SS-30 модель SS-10
Продуктивність 9 кВт/год (7560 ккал/год) 3 кВт/год (2520 ккал/год)
Додаткове випаровування
(«SecondSunTM» додає
випарну потужність до зовнішній можливості
ємності.
Загальна сума випаровування буде
дорівнювати «натуральне» випаровування плюс «додаткове».

640 кВт/год

550 000 ккал/год

147 кВт/год

126 000 ккал/год

Діаметр ємності 1041-2134 мм 762-2134 мм
Температура навколишньго середовища -40°С - + 49°С

Включення

Виключення

>3,45 бар 

<4,14 бар

< 11,03 бар

 

Зворотній зв'язок
 1. Тут Ви можете задати питання
 2. Ім’я(*)
  Заповніть поле
 3. Компанія
  Invalid Input
 4. E-mail(*)
  Введіть електронну пошту
 5. Телефон
  Invalid Input
 6. Ваше повідомлення
  Invalid Input
 7.   
 8. Перевірка(*)
  Перевірка
  />Невірний код