Автономне газопостачання зрідженим (скрапленим) газом може застосовуватися в якості основної системи, наприклад, у разі відсутності інших енергетичних ресурсів, а також у випадках, якщо Ви хочете бути незалежними, сплачувати тільки за спожитий газ і контролювати свої витрати.

Газопостачання зрідженим газом може також застосовуватися в якості резервної чи аварійної системи газопостачання у випадках, якщо є необхідність мати безперебійне газопостачання або друге незалежне джерело (резервне, на відміну від аварійної системи, призначено для спалювання газу протягом більш тривалого періоду).

Зріджений газ використовується як паливо в побутовому і промисловому секторах. Ми говоримо про газифікацію як житлових будинків, котеджів, готельних, ресторанних комплексів, так і про газопостачання промислових підприємств, для технологічних потреб, газифікації зерносушарок і т.д.

Наприклад, в США, Європі всі промислові підприємства мають резервну систему газопостачання для уникнення можливих збитків у разі будь-яких збоїв в основній системі.

Зворотній зв'язок
 1. Тут Ви можете задати питання
 2. Ім’я(*)
  Заповніть поле
 3. Компанія
  Invalid Input
 4. E-mail(*)
  Введіть електронну пошту
 5. Телефон
  Invalid Input
 6. Ваше повідомлення
  Invalid Input
 7.   
 8. Перевірка(*)
  Перевірка
  />Невірний код