Наша компанія пропонує систему «CONSTA-MIX» (виробник «Algas-SDI» (США), яка дозволяє змішувати природний газ з повітрям, у результаті чого Ви:

 • Виробляєте електрику, використовуючи Ваш біогаз, не спалюючи його;
 • Захищаєте Ваше виробництво, наприклад завод з очищення стічних вод, від непостійних цін на електрику.

На жаль, процес виробництва біогазу дуже непостійний. Тому Ви не завжди можете отримати максимальну кількість електрики, яка Вам необхідна.
«CONSTA-MIX» змішує природний газ з повітрям, і на виході ми отримуємо ті ж характеристики як у біогазу. Коли виробництво біогазу дуже низьке, «CONSTA-MIX» поповнює навантаження, дозволяючи Вашому виробництву генерувати максимальну кількість електрики.

Переваги системи:

 • Ви витрачаєте весь Ваш біогаз і використовуєте тільки ту кількість природного газу, яка необхідна, щоб покрити його недолік;
 • Мінімізуєте розмір колектора для біогазу.
 • Система «CONSTA-MIX» змішує будь-які горючі гази з повітрям і на виході - ті ж характеристики як у біогазу.
 • Легко запускається і не вимагає частого технічного обслуговування. 

Ця система широко застосовується в США. Вона застосовується, наприклад, в установках з очищення стічних вод, де біогаз спалюється в двигунах внутрішнього згоряння для виробництва електрики. У цьому значенні система «CONSTA-MIX» поставляє суміш природний газ/повітря або пропан/повітря до двигуна як додавання до нестабільного виробництва біогазу. Фактично, як варіант біогазу, виробництво від «CONSTA-MIX» компенсує різницю, що дозволяє двигунам підтримувати безперервну пропускну здатність, весь час, використовуючи весь доступний біогаз. Використовується тільки стільки природного газу або пропану, щоб покрити різницю. У разі припинення подачі біогазу для технічного обслуговування або ремонту, система «CONSTA-MIX» може бути використана для продовження повної роботи двигуна.

Зворотній зв'язок
 1. Тут Ви можете задати питання
 2. Ім’я(*)
  Заповніть поле
 3. Компанія
  Invalid Input
 4. E-mail(*)
  Введіть електронну пошту
 5. Телефон
  Invalid Input
 6. Ваше повідомлення
  Invalid Input
 7.   
 8. Перевірка(*)
  Перевірка
  />Невірний код